silverette gümüş meme ucu

italyan silverette gümüş meme ucu markası emzirme döneminde oluşan göğüs yaralarının bu aparatla göğüs kremine gerek kalmaksızın iyileştirdiğini söylüyor. kendisi 925 ayar gümüş olup, sosyal medya hesaplarından kullanıcı deneyimlerini paylaşıyor. sosyal medyada marka etiketi altında birçok olumlu deneyim bulmak mümkün. tüm yaraların geçtiğini ve emzirmenin acısından kurtulduklarını söylüyorlar. emzirme döneminde ben de deneyeceğim.
hastanede hemşirelerin acımı görüp denememi tavsiye ettikleri kapaklar. eminim faydası vardır gümüşün iyileştirici özelliğine inanıyorum. ancak o dönem yaralarım çoktu. biraz olsun acımı azaltabildi sadece.hastanelerde bulunabiliyor, bulunduğunuz süre zarfında kullanmanızı sağlıyorlar.
yorumlardan etkilenerek aldım. gümüş kapaklar para tuzağı, aşırı bir faydasını göremedim. sadece bir tik daha yumuşaklık sağlıyor göğüs ucunda ama yaralara ve acisina çare olmadi . ürün hakkında arayıp konuşup çare sorabileceğin bir muhatapta bulamıyorsun. hiç memnun kalmadım üründen ve göğüs ucunu hiç iyileştirmedi kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıların yorumlarını içermektedir, hiç bir şekilde doktor tavsiyesi yerine geçmez. Herhangi bir tıbbi sorununuzda lütfen bir doktora danışınız.

annebebeksozluk.com iletişim : info@annebebeksozluk.com