yasemetu

Durum: 3 - 0 - 0 - 0 - 11.11.2019 15:25

Puan: 22 -

4 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.

anne sütünü artıran besinler

hurma özellikle medine hurması ve kuru incir en iyi sonuç aldıklarımdır bir de benim gibi medine hurmasına hamilelikte başlarsanız doğum içinde çok faydalı olduğu söyleniyor

molfix izotonik sulu ıslak mendil

komik bulduğum bir çabaya girişmiş markanın ıslak mendili :) bu ürünü kullanmadım o yüzden ürünle ilgili bir şey diyemem ama taş attığı saf su ile piyasada olan ürünü yenidoğan bebişimde uzun süre kullandım ve hiç bir sıkıntı yaşamadım..evet bebişimin rahat etmesi de sağlığı da her anne gibi benim içinde önemli ama bu kadar yersiz ve saf sudan bile korumacı bir tavır bence fazla..bir ara kızlara ayrı erkeklere ayrı bebek bezi olayı vardı ona benzettim ve yarar gözetmekten çok bir şey yapmak için yapılmış gibi geldi bana..

normal doğum

1. de bir daha çocuk sahibi olmaya bile tövbe ettiren bir deneyimden sonra ocak 2019 ta 2. oğlumu da kucağıma aldığım doğum şekli..
ve yaşadığım 2 deneyim sonucunda net bir şekilde söyleyebilirim ki normal doğumun gerçekten bir doğum mu yoksa bir travma mı olacağı sizinle ilgili..
evet sevgili normal doğum yapmayı düşünen ama çok korkan gece gündüz sürekli bunu düşünüp araştıran içinde normal doğum ibaresi geçen tüm yazı,makale ve yorumları tekrar tekrar okuyup videoları tek tek izleyen kardeşim yalnız değilsin :) ve yalnızca sen istersen gerçekten istersen bunu başarabilirsin buraya kadar tamamsa gerçekten istediğinden eminsen 2. çok önemli nokta doğum yaparken sana yardımcı olacak işinin ehli insanlar..bunları bulduğuna da eminsen kendine güven görürsün bak çok kolay olacak ve hep şunu düşün birileri ki ülkemizde milyonlarca kadın (dünyayı düşünürsen çok daha fazla) yapıyorsa hem de defalarca sen neden yapamayasın ki..
Henüz hiç başlık açmamış.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 3

anne sütünü artıran besinler

hurma özellikle medine hurması ve kuru incir en iyi sonuç aldıklarımdır bir de benim gibi medine hurmasına hamilelikte başlarsanız doğum içinde çok faydalı olduğu söyleniyor
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıların yorumlarını içermektedir, hiç bir şekilde doktor tavsiyesi yerine geçmez. Herhangi bir tıbbi sorununuzda lütfen bir doktora danışınız.

annebebeksozluk.com iletişim : info@annebebeksozluk.com