mrblkgl

Durum: 7 - 0 - 0 - 0 - 21.11.2017 00:04

Puan: 48 -

6 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.

ek gıdaya geçiş

kimi çocuk icin gayet eğlenceli iken kimi anne icin ise bir kabus olabiliyor.

inglesina

performanstan çok görsele önem veren ve bununla fiyat yakalamaya çalışan bir marka, o fiyatlara nice iyi kalite arabalar bulabilirsiniz.

oto koltuğu

piyasada kalite ve fiyat sıralaması su şekilde gidiyor denilebilir;
cybex
britax-romer
besafe

joker

gerçek ve ciddi indirimler yapan bebek mağazası, yakaladığınızda kacirmayin derim. tabi yine de ufak bir kıyas yapmakta fayda var.

mamajoo

türk menşeili olup piyasadaki bir çok ithal markaya göre fiyat/performans oranı ve güvenilirliği daha iyi olan firma.

bebeğin uyuyunca sen de uyu

bence soyle düzeltilmeli, sen uyuyunca bebek de uyusun:)

bebeklerde konak hastalığı

öncelikle konak olmaması icin mustela köpük şampuan, olması durumunda ise bioderma abcderm babysquam kremi kesinlikle öneririm

normal doğum

hamile olduğumu öğrendiğim ilk günden beri aklıma koyduğum doğum yöntemi. doktorlar neredeyse son haftalara kadar doğumu sizinle konuşmuyorlar sanki hep orda kalacakmış gibi sizin de çok fazla gündem yapıp kendinizi germemenizi tavsiye ederim. ama ne istediğinizi bilmeniz ve kararlı olmanız önemli. dayanilamayacak bir acı değil öncelikle onu söylemeliyim doğuma girmeden yarım saat önce tavan yapıyor sadece bu kısımda eşim yanimdaydi ve bana çok destek oldu , doguma girdikten sonrası gercekten kolay ki ben ya dogru nefes alamazsam ya ıkınamazsam diye çok korkuyordum. sadece doğumda sizinle olan ekip çok önemli hemşire , doktor , ebe her kimse ... ben bu konuda çok şanslıydım her şeyi mükemmel yaptığıma doğum boyunca beni inandırdılar , sanki dünyada en güzel doğuran insan bendim :) , dogum yaklaşık 15-20 dakika sürdü ve doğumdan sonra yaşadığım rahatlık gerçekten tarif edilemez bebegi görme anından fln bahsetmiyorum bi arada bildiginiz fiziksel olarak koskoca bir yük kalkıyor cidden üzerinizden. o yüzden normal dogumla ilgili şehir efsanelerine inanmayın kendinize güvenin , benim için normal dogum bebeğime kavuşma yöntemim sizin için de kabus olmasın.

Toplam entry sayısı: 7

ek gıdaya geçiş

kimi çocuk icin gayet eğlenceli iken kimi anne icin ise bir kabus olabiliyor.

oto koltuğu

piyasada kalite ve fiyat sıralaması su şekilde gidiyor denilebilir;
cybex
britax-romer
besafe

Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıların yorumlarını içermektedir, hiç bir şekilde doktor tavsiyesi yerine geçmez. Herhangi bir tıbbi sorununuzda lütfen bir doktora danışınız.

annebebeksozluk.com iletişim : info@annebebeksozluk.com