makinistbaba

Durum: 3 - 0 - 0 - 0 - 20.12.2017 17:07

Puan: 12 -

6 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.

süt pompası

tekli manuel avent alıp eşimin strelize etmek amacıyla kaynatırken tencereye yapıştırmasıyla elektrikli avente geçiş yaptığımız doğru. manuelden de memnundu fakat elektikli olması daha kolay olur diye onu tercih etti bakalım sonuç ne olacak...

hamilelikte şeker yükleme testi

şeker yüklemesi eşimle birlikte kararsız kaldığımız konulardan birisi... canan karatay ın yorumları oldukça dikkat çekici fakat eczacı bir arkadaşın yorumuyla -bilmem doğru bilmem yanlış- iki dilim baklavadaki şekerle aynı oranda yükleme yapıldığıydı. nasılsa iki dilim baklavayı hayli hayli tüketiyorum diyerek yaptırdığımız yüklemede herhangi bir sıkıntı olmadığı anlaşıldı.

d vitamini kullanımı

gelelim malum konulardan birisine oldukça farklı kişilerden yorum alıyor bu konu... sağlık ocağının bize verdiği ilacı kullanmaktan çekinip biraz araştırınca içerisinde katkı olduğunu öğrendikten sonra eczacı bir arkadaşın bizim yerimize araştırması sonucu wellcare kullandığımız doğrudur.
Henüz hiç başlık açmamış.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 3

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıların yorumlarını içermektedir, hiç bir şekilde doktor tavsiyesi yerine geçmez. Herhangi bir tıbbi sorununuzda lütfen bir doktora danışınız.

annebebeksozluk.com iletişim : info@annebebeksozluk.com