esrato

Durum: 9 - 0 - 0 - 0 - 10.10.2020 23:36

Puan: 36 -

4 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.

silverette gümüş meme ucu

yorumlardan etkilenerek aldım. gümüş kapaklar para tuzağı, aşırı bir faydasını göremedim. sadece bir tik daha yumuşaklık sağlıyor göğüs ucunda ama yaralara ve acisina çare olmadi . ürün hakkında arayıp konuşup çare sorabileceğin bir muhatapta bulamıyorsun. hiç memnun kalmadım üründen ve göğüs ucunu hiç iyileştirmedi kesinlikle tavsiye etmiyorum.

yenidoğan bebeğin ağlama sebepleri

bebekler sadece karnı acıkdığında ağlamaz. bebekler ısısını, sesini tek tanıdığı en güvendiği annesini arar. yenidoğan bebeğiniz her ağladığında emzirmeyi deneyin, emmek bebeği rahatlatır. bu dönemde bebeğinizi giyin, annesinin vücut ısısı, 9 ay boyunca annesinin karnında duyduğu annesinin vücut sesleri sakinleşmesine ve kendini güvende hissetmesine yetecektir. bebeğin ağladığında, aç bu çocuk, sütün yetmiyor mu diyerek seni gerenlere aldırma. memleketimiz densiz dolu... yenidoğum yapmış annenin etrafında ilkokuldan terk profesör çok olur...

mumsy natural

göğüs ucu yaralarından dolayı bebeğimi emzirmeye çekinir, memedeyken dört dönerdim ağrıdan sızıdan. sabahın 5 ya da 6 sında yine ağladığım bir emzirme sonrası çaresizce bir de bunu deniyim diye mumsy natural göğüs ucu kremi ile temizlik losyonunu sipariş ettim. ilk surmemden sonra öyle ayaklarimi vura vura emzirmem kesildi daha iyiyim şuan keske bastan kullansaydim yinede gec kalmadim. ağrı sızılarım sayesinde dindi, kızımı gönül rahatlığı ile rahatça emzirebiliyorum. hamileyken bu yorumu okuyan varsa doğumdan önce alıp hastane çantasına koymasını tavsiye ederim.

küçük kara balık

çocukluğumun en güzel kitaplarından. samed behrengi'nin birçok hikayesini okudum, çocukluğumda kalbime dokunan ve benim için çok kıymetli bir yer edinen yazar.

anne sütünü artıran besinler

takip ettiğim bir blogda anne sütünü artıran yiyecekler yazısından çok faydalanmıştım. sütünüzü artırmak için gözatabilirsiniz: https://www.annesininmelegi.com/anne-sutunu-artiran-yiyecekler-sut-yapan-besinler/ https://www.annesininmelegi.com/anne-sutunu-artiran-yiyecekler-sut-yapan-besinler/
bahsettiği yiyeceklerle basitçe hazırlanan tariflerde var, onlara da bakın

küçük kara balık

samed behrengi'nin hikayesi küçük kara balık, benim hayatımda unutulmazlara arasında yerini alan çocuk hikayeciliğinde başyapıt eserlerden

normal doğum

normal doğum topluma malolmuş kişiler, ünlüler tarafından desteklenmelidir. örneğin ingiltere'de prenses kate 3 bebeğini de normal doğumla dünyaya getirmiştir. sadece ingiltere'nin değil tüm dünyanın da dikkatini çeken tercih, öncelikle ingiltere'de sonra da dünyada normal doğum tercihini artırmıştır. 2019 yıl sonu verilerine göre ingiltere sezeryana göre daha fazla normal doğum tercih edilen bir ülke konumuna gelmiştir. bu da toplum sağlığı için çok önemlidir.

anne sütünü artıran besinler

anne sütünü bilimsel olarak artıran yiyecek hurmadır. hurma doğal bir oksitosin kaynağıdır ve oksitosin de sütün salınımı sağlayan mutluluk hormonudur. günde 3 adet yemek emziren emzirmeyen tüm kadınlar için lazımdır. insanın depresif modunu da oksitosin ile bertaraf eder.

biogaia probiyotik damla

bebeğimin gaz sancılarına iyi gelmese de, yaşadığı ağır ishalde bebeğimin durumunu hızla değiştiren damladır. her yolculuk öncesi valizimizde yerini alır. hava değişikliğine bağlı yaşanan ishaller için şart

anne sütünü artıran besinler

en az beslenme kadar önemli : dinlenme ve uyku

Toplam entry sayısı: 9

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıların yorumlarını içermektedir, hiç bir şekilde doktor tavsiyesi yerine geçmez. Herhangi bir tıbbi sorununuzda lütfen bir doktora danışınız.

annebebeksozluk.com iletişim : info@annebebeksozluk.com