anneadayi

Durum: 6 - 0 - 0 - 0 - 05.04.2018 15:39

Puan: 24 -

6 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.

montessori

bakınız mutlu panda montessori anaokulu:) bayılıyorum bu okula felsefeleri ve uygulama biçimleri harika gerçek montessori eğitimi için böyle uzmanlaşan okullara ihtiyaç çok..

emzirme koçu

bende bu ara emzirme koçu araştırıyorum gözde engin çiray isimli bir yenidoğan hemşiresi ile tanıştım ve anlattıkları fazlasıyla aklıma yattı. ayşe öner'in önerdiği bir isim kendisi tecrübeli ve ılımlı bir yaklaşımı var. zor günlerde destekçim olabileceğine eminim:)

wonder weeks

ben bunun türkçe olanını indirdim harika haftalar ama pek memnun kalmadım çok karışık ve ingilizce çevirileri çok kötü. aynı isimle bir kitap olarak da satılıyor

kidokit

ibs fuarında dikkatimi çeken kidokit, yurt dışındaki başarılı benzer uygulamaları gölgesinde bırakacak gibi.. kullanımı son derece kolay çocuğunuzun bilgilerini girip size sunulan soruları cevaplıyorsunuz. sonra size özel bir program dahilinde çocuğunuzun yaş veya ay grubuna göre oyun aktivitelerle çocuğunuzun gelişimine katkı sağlayabiliyorsunuz. haftalık olarak gönderilen maillere bayılıyorum. sizi hiç yalnız bırakmıyorlar. sosyal medyada da takip ettiğim hesaplarından ve notificationlarından güzel bilgilendirmeler alıyorum. umarım daha güzel bir uygulama olma yolunda devam ederler.

gebelikte kaç kilo alınmalı

doktorların dediğine göre 12 kg kadar alınması normalmiş ancak ben şimdiden 3 ayda 5 kilo aldım bile.. sizler beni örnek almayın.

bebek kokusu

dünyanın en temiz kokusu..
Henüz hiç başlık açmamış.

kidokit

0-6 yaş çocuk gelişimi uygulaması. appstore ve playstoredan indirebilirsiniz. çocuğunuza ait bilgileri girdikten sonra uzmanların hazırladığı gelişim sorularını cevaplıyorsunuz, cevapladıktan sonra çocuğunuzın iyi olduğu ve desteğe ihtiyacı olan alanlar belirleniyor. desteğe ihtiyacı olan alanlar için videolu etkinlik önerileriyle karşılaşıyorsunuz. videoyu izleyip evde kolay hazırlanabilen malzemelerle, etkinliği yapabiliyorsunuz, baskı odasından çıktı alabiliyor, anı albümü oluşturabiliyor, persentil takibi yapabiliyorsunuz. kısacası çocuk büyütürken ihtiyacınız olan herşeyi hap şeklinde bulabileceğiniz uygulama.

Toplam entry sayısı: 6

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.

Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıların yorumlarını içermektedir, hiç bir şekilde doktor tavsiyesi yerine geçmez. Herhangi bir tıbbi sorununuzda lütfen bir doktora danışınız.

annebebeksozluk.com iletişim : info@annebebeksozluk.com