süt pompası

3 çeşit süt pompası vardır.
*tek taraflı elektrikli: tek meme sağılabilir, küçüktür bu sebeple çantada taşıması çok pratiktir, çalışan anneler için uygundur.
*çift taraflı elektrikli: iki hunisi vardır ve iki meme aynı anda sağılabilir. tek taraflı pompaya göre daha büyük ve ağırdır. vakum gücü tek taraflı modellere göre daha yüksektir. fakat iki meme aynı anda sağılabildiği için daha kısa sürede sağım yapılabilir.
*hastane tipi: en güçlü pompadır, çift taraflıdır ve iki meme birden sağılabilir. bebeğin emmesine en yakın emiş gücü bu pompalarda bulunur. fakat diğer modellere göre çok daha ağır ve büyüktür, taşınması mümkün değil, ev kullanımına uygundur. bu sebeple çalışan anneler için kullanımı daha zordur. neredeyse herkes bu pompaları kiralayarak kullanır, satın alan neredeyse hiç duymadım. çalışan anneler evde oldukları sürede kiralayarak kullanabilirler (aylık kiralama yapılabiliyor) sonrasında tek taraflı ya da çift taraflı pompaya geçilebilirler.
13 Entry Daha

Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıların yorumlarını içermektedir, hiç bir şekilde doktor tavsiyesi yerine geçmez. Herhangi bir tıbbi sorununuzda lütfen bir doktora danışınız.

annebebeksozluk.com iletişim : info@annebebeksozluk.com