stokke xplory

diğer bebek arabalarından kolayca ayrılan yüksek koltuklu tasarıma sahip kaliteli bebek arabası. pusetli ağırlığı 12.2 kg.

(bkz:stokke)

adeta ebeveyn-bebek sürüş keyfi. güvenlik, tasarım, yükseklik, yol tutuş, çözüm odaklılık şahane. yüksek ücretinin karşılığını veriyor. ancak tek eksisi ağırlığı ve tek elle katlamaya çalışırkenki zorluk.

kumaş kılıfları seçenekleri eğlenceli, romantik, cool, sade.. bebeğinizin de neredeyse sizinle aynı yükseklikte olması gözgöze teması kolaylaştırıyor; bebeğinizin görme seviyesi algısının açılması için birebir; yüzleri görebileceği yüksektikte.

mama sandalyesi yüksekliğinde olduğu için dışarıda pusetten hiç çıkartmadan da masaya yaklaştırabilirsiniz.

dağda taşta kumsalda bana mısın demiyor. üzerine bolca ağırlık takabilirsiniz, dengesi güzel.

puset çantası takıp çıkarılabilir; çıkardığınızda ayrı bir omuz çantası olarak kullanabilir bebek eşyalarını taşıyabilirsiniz. çantası dışarıdan göründüğünden daha geniş, bolca ıvır zıvır ve koca koca battaniyeleri bile alacak kadar.

çift yönlü takabilirsiniz, tam düz yatma pozisyonunu alabiliyor. bebeğiniz içinde çok rahat uyuyabiliyor. amma velakin içinde bebeğiniz varken merdivenden indirmek gerçekten çok zor.
tasarımını çok beğendiğim halde ağırlığı ve katlandığında kapladığı yer nedeni ile tercih edemediğim bebek arabası. eğer eşiniz hep yanınızda olmayacaksa alırken önce kol kaslarınıza sonra tekrar arabaya bakmanızı tavsiye ederim.

Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıların yorumlarını içermektedir, hiç bir şekilde doktor tavsiyesi yerine geçmez. Herhangi bir tıbbi sorununuzda lütfen bir doktora danışınız.

annebebeksozluk.com iletişim : info@annebebeksozluk.com