sterilizatör

bebeğinizin emzik ve biberonlarını kolayca sterilize etmeye yardımcı alet, özellikle bebeğinizin çok sık beslendiği ilk aylarda her iki saatte bir ocakta su kaynatma derdinden kurtarır. philips avent sterilizatör fiyat/performansı iyidir.

lohusaların başına gelebilecek en tehlikeli şey ateşte kaynattığı suyu unutup uyuyakalmak. bu sebeple sterilizatör can kurtarır. zamandan da tasarruf. benim kulandığım model eski olmasına rağmen 7 dakikada işlem tamam. yeni modelleri araştırın derim.
eğer bebeğiniz emiyorsa ve çok fazla biberonla beslemiyorsaniz çok da gerek yok. onun yerine katkısız biberon ve emzik temizleme arada bir de kaynatma ile idare edebilirsiniz. ancak çalısmaya erken başlayacaksanız çok fazla biberon ihtiyacı doğacağı icin gerekli olabilir.
evet çalışan annelerde gerçekten gerekli, çok fazla biberon ve emzik kullanımı oluyor kaynatmakla uğraşmak yerine gerçekten çok pratik. fakat biz avent kullanıyoruz boyutu ufak değil, tezgahta yer kaplıyor.

Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıların yorumlarını içermektedir, hiç bir şekilde doktor tavsiyesi yerine geçmez. Herhangi bir tıbbi sorununuzda lütfen bir doktora danışınız.

annebebeksozluk.com iletişim : info@annebebeksozluk.com