soğuk buhar makinesi

özellikle kışın kaloriferler yandığında evdeki hava çok kuru oluyor. kuruyan havayla bebeğin burundan nefes alış verişi zorlaşır ve ağzından nefes alan bebeğiniz hastalıklara daha açık oluyor. kuruyan havayı nemlendirmek için bebeğinizin odasına soğuk buhar makinesi koymanız gerekebilir.

öncelikle sorunun ne kadar ciddi olduğunu anlamak için bir nem ölçer almanız lazım. bebek odası ideal sıcaklık ve nem oranı22derece sıcaklıkta 40%-60% arasıdır. eğer nem oranının ideale yakınsa kalorifer peteklerine takılan plastik suluklardan yerleştirmeniz yeterli olacaktır. ciddi oranda nem oranı düşükse bir soğuk buhar makinesi almanızı tavsiye ederim.

özellikle sessiz çalışan ve bebek odaları için uygun suyu bittiğinde kendi kendine kapanma özelliği olan güvenilir bir marka tercih etmelisiniz. weewell, medisana veya chicco ürünleri popüler.

Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıların yorumlarını içermektedir, hiç bir şekilde doktor tavsiyesi yerine geçmez. Herhangi bir tıbbi sorununuzda lütfen bir doktora danışınız.

annebebeksozluk.com iletişim : info@annebebeksozluk.com