sling mi kanguru mu

bir bilen varsa yeşillendirsin.
kanguruyu bilmem ama sling oldukça hafif.
sıkıntıya gelemeyen bebekler için kanguru kullanmak zor. benim kızım kesinlikle durmuyor. o yüzden bebek doğduktan sonra deneyerek almanızı tavsiye ederim ayrıca kanguru yazın çok da kullanışlı değil.
slingin kullanımı kanguruya göre daha kolay. fakat sling içinde farklı tipler mevcut, dikdörtgen kumaş şeklinde olup farklı bağlama şekilleri olanlar, bir de daha kullanışlısı direk yuvarlak dikişsiz şekilde üretilmiş slingler. yazlık versiyonları da ayrıca mevcut, anneler için büyük rahatlık, hem bebeğiniz size yakın olduğu için daha huzurlu oluyor hem de siz evdeyken bile bebeğinizle yakın olup işlerinizi halletmeniz çok kolaylaşıyor. özellikle japon my suppori markası slingleri tavsiye ederim.

http://mysuppori.com
kanguru benim bebegimde asabiyet yapiyordu. ıcinde uzun sure asla kalamayip, aglardi. bir kac kez kullanimdan sonra kaldirdim, bir daha kullanmadik. slig hic kullanmadim ama kanguruya kiyasla belki daha iyi bir secim olabilir. ımkaniniz varsa almadan once ikisinide deneyin.

Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıların yorumlarını içermektedir, hiç bir şekilde doktor tavsiyesi yerine geçmez. Herhangi bir tıbbi sorununuzda lütfen bir doktora danışınız.

annebebeksozluk.com iletişim : info@annebebeksozluk.com