sleepy yeni dogan islak mendil

sleepy markası hakkında duyduğumuz güzel yorumlar sonrasında denemeye karar verdik. daha önce unibaby kullanıyorduk ama sleepy yenidoğan ıslak mendil de içeriğinde herhangi bir koruyucu veya ek madde içermiyor.

fiyatı da unibaby'e göre çok uygun. 960 yaprak paketleri karşılaştırdığınızda sleepy 124,99tl, unibaby 189,50 tl (hepsiburada üstünden karşılaştırma. market fiyatları çok daha pahallı)

sleepy yeni doğan ıslak mendil saf su ve pamuk içerdiği için kullanım sebebimiz oldu. bebeğimin cildine zarar vermeden temizlememi sağlıyor.
biz de hamileliğim döneminde bi kutu üni baby yeni doğan ıslak mendil almıştık. o bizi yaklaşık 4 ay götürdü. sonra masraflar artınca biz de fiyat performans araştırması yapıp sleepy yeni doğan ıslak mendile geçtik. önce denemek için az almıştık ama pişik olmayınca toplu almaya karar verdik. bu şekilde ucuza da geliyor. gayette memnunuz.
çok güzel bir ıslak mendil çok sevdim. pişik falan yapmadı. öneririm.

Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıların yorumlarını içermektedir, hiç bir şekilde doktor tavsiyesi yerine geçmez. Herhangi bir tıbbi sorununuzda lütfen bir doktora danışınız.

annebebeksozluk.com iletişim : info@annebebeksozluk.com