prima premium care

bebek bezi markasi. islaklik gostergesi faydali bir ozellik. dokusu, kalitesi gayet iyi. bebeklerin hassas ciltleri icin bez cok onemli. fiyati normal bezlerden biraz yuksek ama kampanya, indirim kovalanip uygun fiyata alinabilir.
dokusu oldukca guzel, hos kokulu, biraz pahali bebek bezi. ıslaklik gostergesi cok islevsel, kakayi istisna olmadikca sizdirmiyor. en kritik nokta; gece uykusunda 12 saat hic bez degistirmeden, kaka ve cisi sizdirmadan koruyor. o kadar uzun surede islaklik hissettirmiyor. bir kez kullandiktan sonra diger markalara burun kiviriyorsunuz.
gerçekten emici özelliği en iyi olan bebek bezi. evet biraz pahalı ancak bebeğimizin sırılsıklam ıslanmasıp hastalanması daha az istenen bir durum olduğunu düşünürsek alacağız yapacak bir şey yok:)
bir süredir alternatifini araştırdığım bez markası. bebeğin altını çok da kuru tuttuğu söylenemez ki yapmasi gereken en önemli şey bu- özellikle gece mutlaka alt değiştirmek zorunda kalıyorum. ayrıca jele dönüşen yapısı bir süre sonra beyaz pamukçuk şeklinde tenine yapışıyor , fiyat performans bazında verdiğimiz parayı kesinlikle haketmiyor.
eski hali çok iyiydi ama değiştirildi ve çok bozuldu. delikli bir yüzey yaptılar, jeller ordan geri çıkıyor. aktif bebek daha iyi.
diğer markalarla fiyat karşılaştırması için (bkz:#635)

Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıların yorumlarını içermektedir, hiç bir şekilde doktor tavsiyesi yerine geçmez. Herhangi bir tıbbi sorununuzda lütfen bir doktora danışınız.

annebebeksozluk.com iletişim : info@annebebeksozluk.com