pınar sibirsky

0-4 yaş arası çocuklara uyku eğitimi veren uyku danışmanı. (bkz:mykundak) uyku danışmanlığı kurucusu, aynı zamanda prima markasının türkiyede ki resmi uyku danışmanı
http://www.mykundak.com
bebeklerin yaşlarına göre eğitimin yöntemini ve şeklini değiştiriyor, mesela 6-8 aydan büyük bebeklerde eve gelmeden sizinle telefonda evet çok şaşıracaksınız ama telefonda görüşerek neler yapmanız gerektiğini aktarıyor , çünkü belli bir yaştan sonra evde yabancı olması da bebeğin dikkatini dağıtarak uyku sürecini zorlaştırıyor . ayrıca bebeğinizin odasının fotoğraflarını istiyor ve yapılması gereken düzenlemeleri belirtiyor sonrasında da size neler yapacağınızı aktarıyor. toplamda 3-4 günde 8 aylık bir bebeğin uyku eğitimi süreci tamamlanmış oluyor.
şöyle söyleyeyim bu uyku eğitimi ile akşam 8-8.30 gibi bebeğinizi yatağına bırakıp sabah yine 8 gibi huzurlu uykusunu almış şekilde alabilirsiniz:)

ayrıca bebeği odada bırakıp saatlerce ağlatmak hiç içime sinmeyen bir yöntem ki bu uyku eğitiminde bu uygulanmıyor o yüzden daha da içinize sinecektir.

fakat her yaş için farklı uygulamalar var o sebeple mutlaka görüşmelisiniz.

Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıların yorumlarını içermektedir, hiç bir şekilde doktor tavsiyesi yerine geçmez. Herhangi bir tıbbi sorununuzda lütfen bir doktora danışınız.

annebebeksozluk.com iletişim : info@annebebeksozluk.com