oktay kaymak

acıbadem altunizade hastanesi kadin doğum polikliniğinde doçent doktor. aynı zamanda perinatolog.
2'li & 4'lü tarama ve detaylı ultrason için kesinlikle öneririm. üstelik ben bütün hamileliğimde kendisine gittim, bütün muayenelerim taramalarım hepsini oktay bey takip etti. perinatalog olması ayrıca güven veriyor. bunun yanında kadın doğum uzmanının anne ile iletişim kurabilen biri olması önemli, zaten çok hassas bir dönemden geçerken bebeğiniz ile ilgili verilen bilgilerin nasıl aktarıldığı psikolojinizi çok etkiler. oktay bey sakin, güler yüzlü, her şeyi detayları ile açıklayan, panik yapmadan tecrübesi ve bilgisi ile sizi rahatlatacak gerçekten mükemmel bir doktor. tecrübe ile sabittir kesinlikle tavsiye ederim.
kendisi daha önce ankara eğitim ve araştırma hastanesinde çalışıyormuş, 2017 yılında acıbadem altunizade hastanesine geçmiş. kendisini bulmadan önce bir kaç doktor gezdik, bilgisiyle ve daha önemlisi tavrıyla güven veren bir doktor.

Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıların yorumlarını içermektedir, hiç bir şekilde doktor tavsiyesi yerine geçmez. Herhangi bir tıbbi sorununuzda lütfen bir doktora danışınız.

annebebeksozluk.com iletişim : info@annebebeksozluk.com