mustela

bebek ve anne ürünlerinde uzmanlaşmış fransız kozmetik markası.

http://www.mustela.com/
pişik kremi çok başarılı marka.
hamilelikte çatlak önleyici kremler arasında en iyilerinden biri
eczanelerde satılır. pişik kremi çok etkili değil. ilk 6 ay kullandıktan sonra değiştirdim. bu kadar geç değiştirmemin nedeni; diğer marka pişik ürünlerini denememiş olmamdı. farkı görünce mustela kremi bıraktım. ama saç ve vücut şampuanını aynı kefede eriten şampuanını 18 aydır düzenli kullanıyorum, memnunum. ıslak mendilleri güzel, kampanyada yakalanınca kaçırılmaz ama aksi halde biraz pahalı.
pişik kremi ve konak şampuanı çok başarılı marka.
hem hamilelikte anne adayları için ürünleri kaliteli hem de bebekler için. yenidoğan köpük şampuan konak oluşumunu engelliyor.tavsiye edilir.
hamilelik döneminde çatlak önleyici kremlerini kullandığım marka. şimdiye kadar çok memnunum, henüz bir çatlak oluşmadı. genelde genetik olsa da bu durumlar önem almak önemli. kremi kullanmayı atladığım zamanlar bir kaşıntı hali hissediyorum. kullandığım zaman hiçbir şey kalmıyor. en azından bu bile rahatlatıcı.
bebek şampuanından başlayıp 3yaşa haala devam ediyoruz , tavsiye edilir ... eczanelerde belli dönemler kampanya yapar, stok alınabilir .
kesinlikle butun urunleri harika
6 aylık bebeğim için, doğduğu günden beri maceraya gerek yok diyerek sadece mustela bakım ürünleri kullandık. çok çok memnunuz. antialerjik ve çok büyük ölçüde doğal içerikli. şiddetle tavsiye edilir.
hamileliğin 28.haftasından itibaren çatlak önleyici kremini ve çatlak sonrası serumunu kullandım.
nemlendirme konusunda efsaneler, serum bir tık daha iyi nemlendiriyor diyebilirim. hiç çatlağımın olusmamasini bu iki ürüne bağlayabilirmiyim bilmiyorum ama cildimdeki kuruluk ve kaşıntıya baya iyi gelmislerdi. şuan bebeğim için vücut nemlendiricisini ve şampuanıni kullanıyorum onlardan da memnunum
çatlak kreminde tek geçerim.

Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıların yorumlarını içermektedir, hiç bir şekilde doktor tavsiyesi yerine geçmez. Herhangi bir tıbbi sorununuzda lütfen bir doktora danışınız.

annebebeksozluk.com iletişim : info@annebebeksozluk.com