mühendisin oğlu

muhendisinoglu şeklinde yazılan instagram hesabı.
kendisi mühendis bir baba ebeveyn kimliği ile pişik kremi, bebek bezi gibi başlıca kullandığınız bebek ve çocuk ürünlerinin üşenmeden tek tek içerik incelemesini yapıyor.
takip ettiğinizde çok çok şaşıracağınız bilgiler bulacaksınız. neden derseniz çok güvenerek kullanıyorum dediğimiz çoğu ürünün aslında alkol, paraben, parfüm ve daha nice uzak durmanız gereken maddeler ile dolu olduğuna inanamayacaksınız. bunun yanında tabi güvenle kullanabileceklerinizi de ayrıca belirtiyor:)
ben kullandığım çok üründe değişiklik yaptım sizi de çok etkileyecek.
çok yararlı incelemeleri olan instagram hesabı. özellikle bebek bezi konusunda yaptığı değerlendirmede çok iyi sandığımız pahallı markaların (bkz:prima premium care) o kadar da iyi olmadığını görmemizi sağladı. aslında yaptığı çok basit ama kimsenin yapmadığı bir şey, etiketleri okumak.

bebek bezi için hazırlamış olduğu güvenli listeyi de şuraya bırakalım.
https://www.instagram.com/p/BoHBsP8HOdE/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
ınstagramda takip ettiğim en faydalı sayfalardan biri. pahalı ve bilinir markalar her zaman en iyisi olmayabiliyor. bebeğim için alışveriş yaparken mutlaka muhendisin oğlunun yıldızlar listesine göz atıyorum.
insan çocuğu için en temiz, en az katkısı ürünleri tercih etmek için çabalayınca böyle instagram hesaplarını görünce üzülüyor. içeriği kimyasal dolu ürünleri reklam karşılığı incelediğini düşündüğüm hesap.

Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıların yorumlarını içermektedir, hiç bir şekilde doktor tavsiyesi yerine geçmez. Herhangi bir tıbbi sorununuzda lütfen bir doktora danışınız.

annebebeksozluk.com iletişim : info@annebebeksozluk.com