molfix izotonik sulu ıslak mendil

yaptığı saçma sapan korkutucu reklam kampanyasıyla bebek ürünlerinde saf su kullanımı tartışması başlatmaya çalışan, bunun tek sebebinin de izotonik sulu ıslak mendilini piyasa sürme çabası olan marka. bu ürünü kullanmayacağım gibi molfix markasına da genel olarak güvenir miyim bir daha bilmiyorum.
mühendisin oglu incelemesi gelmiş, saf suya laf atan üründe bir sürü toksik içerik çıkmış, herhalde bir marka ancak bu kadar kendi bacağına sıkan bir reklamla ortaya çıkabilirdi.

https://www.instagram.com/p/B1_nVloj39L/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
komik bulduğum bir çabaya girişmiş markanın ıslak mendili :) bu ürünü kullanmadım o yüzden ürünle ilgili bir şey diyemem ama taş attığı saf su ile piyasada olan ürünü yenidoğan bebişimde uzun süre kullandım ve hiç bir sıkıntı yaşamadım..evet bebişimin rahat etmesi de sağlığı da her anne gibi benim içinde önemli ama bu kadar yersiz ve saf sudan bile korumacı bir tavır bence fazla..bir ara kızlara ayrı erkeklere ayrı bebek bezi olayı vardı ona benzettim ve yarar gözetmekten çok bir şey yapmak için yapılmış gibi geldi bana..

Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıların yorumlarını içermektedir, hiç bir şekilde doktor tavsiyesi yerine geçmez. Herhangi bir tıbbi sorununuzda lütfen bir doktora danışınız.

annebebeksozluk.com iletişim : info@annebebeksozluk.com