lierac

çatlak kremi denilince akla ilk gelen markalardan. eczanelerde farklı fiyatlarda satılıyor ve aldığınız eczane ile pazarlık yapıp indirimli alabiliyorsunuz, utanmayın sıkılmayın pazarlık sünnettir :)
gerçekten düzenli kullanılması gereken son dönem bütün hamilelerin çatlak kremi diye sorduğunuzda hep bir ağızdan söleyebileceği bir marka. hamilelik sonrası eski kilonuza geri dönerken kullanmaya devam etmekte fayda var.
doktorların da tavsiye ettiği marka. çok geçe kalmadan, en az hamileliğin 6. ayı gibi başlayarak gittikçe sıklaştırarak kullanmakta fayda var. başlangıçta haftada bir, sonrlara doğru gün aşırı gibi.

herkeste etkisi aynı olmayabilir, çatlak genetik yatkınlığa da bağlı sonuçta.
bana alerji yaptı malesef. mustelaya geçiş yaptım. o yüzden baştan stoklu almayın 1 kutu alıp deneyin alerjiniz yoksa uygun fiyata bulduğunuz anda stoklarsınız.
doktorumuzun da tavsiye ettiği bir kaç markadan biri. karnınız çıkmaya başladıktan sonra duş sonrası olarak ilerleyen aylarda max günde 2 defa kullanabilirsiniz. yanında mutlaka bitkisel yağlar da kullanmanızı tavsiye ederim. zeytinyağı bunların basında geliyor.
ben mustela nemlendirici krem ve çatlak kremini birlikte kullandım, sabah birini akşam birini, daha krem gibi bir dokusu var bu sebeple ben daha çok sevdim. lierac daha jel gibi bir kıvamda.

Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıların yorumlarını içermektedir, hiç bir şekilde doktor tavsiyesi yerine geçmez. Herhangi bir tıbbi sorununuzda lütfen bir doktora danışınız.

annebebeksozluk.com iletişim : info@annebebeksozluk.com