lc waikiki

tepeden tırnağa bebeğin tüm tekstil ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz pazar dışında acaba daha ucuzunu bulabilir miyim şüphesine düşmeyeceğiniz tek marka.
ucuzluğunun yanı sıra kalite konusunda içiniz rahat kullanabileceğiniz markalardan. test standartları diğer büyük firmalar (hm, mango, zara, m&s) ile aynı hatta bir çoğundan daha titizler bu konuda.
türkiye’nin en büyük test laboratuarına sahip firması. ürünlerinin üzerindeki en ufak parçaya bile test yaptıklarından bebekler için sağlık yönünden ideal marka.
her türlü güven sağlamış bir marka. farklı düşünülmemiş kıyafetleri tasarlamakta da üstlerine yok. son aldığım ürünü paylaşmak isterim ki bir anne daha ne istesin; kadife-havlu iç body. bu kış aylarında bebeğinizi sıcacık tutacaktır.
bir bebek ve anne için her türlü ürünü bulabilirsiniz. emzirme önlüğünden, emzirme sütyenine, bebekler için zıbından havluya kadar. gayet güzel, sağlıklı ve kaliteli üstelik piyasanın neredeyse en ucuz ürünleri.

Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıların yorumlarını içermektedir, hiç bir şekilde doktor tavsiyesi yerine geçmez. Herhangi bir tıbbi sorununuzda lütfen bir doktora danışınız.

annebebeksozluk.com iletişim : info@annebebeksozluk.com