kidokit

0-6 yaş çocuk gelişimi uygulaması. appstore ve playstoredan indirebilirsiniz. çocuğunuza ait bilgileri girdikten sonra uzmanların hazırladığı gelişim sorularını cevaplıyorsunuz, cevapladıktan sonra çocuğunuzın iyi olduğu ve desteğe ihtiyacı olan alanlar belirleniyor. desteğe ihtiyacı olan alanlar için videolu etkinlik önerileriyle karşılaşıyorsunuz. videoyu izleyip evde kolay hazırlanabilen malzemelerle, etkinliği yapabiliyorsunuz, baskı odasından çıktı alabiliyor, anı albümü oluşturabiliyor, persentil takibi yapabiliyorsunuz. kısacası çocuk büyütürken ihtiyacınız olan herşeyi hap şeklinde bulabileceğiniz uygulama.
ibs fuarında dikkatimi çeken kidokit, yurt dışındaki başarılı benzer uygulamaları gölgesinde bırakacak gibi.. kullanımı son derece kolay çocuğunuzun bilgilerini girip size sunulan soruları cevaplıyorsunuz. sonra size özel bir program dahilinde çocuğunuzun yaş veya ay grubuna göre oyun aktivitelerle çocuğunuzun gelişimine katkı sağlayabiliyorsunuz. haftalık olarak gönderilen maillere bayılıyorum. sizi hiç yalnız bırakmıyorlar. sosyal medyada da takip ettiğim hesaplarından ve notificationlarından güzel bilgilendirmeler alıyorum. umarım daha güzel bir uygulama olma yolunda devam ederler.

Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıların yorumlarını içermektedir, hiç bir şekilde doktor tavsiyesi yerine geçmez. Herhangi bir tıbbi sorununuzda lütfen bir doktora danışınız.

annebebeksozluk.com iletişim : info@annebebeksozluk.com