iburamin zero

doktorumuzun soğuk algınlığı durumlarında yazdığı için sık kullandığımız bir ilaç. etken maddesi 100 mg ibuprofen ve 1 mg klorfeniramin olarak belirtilmiş.

sık kullanıyorduk ama sağlık bakanlığı ilacın belirli barkodlarını toplantmışi sıkıntının ne olduğu açıklanmadığı için diğer partileri etkileyen bir sorun var mı yok mu bilemiyoruz. benzer içerikli başka şurup bulursam editlerim.

Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıların yorumlarını içermektedir, hiç bir şekilde doktor tavsiyesi yerine geçmez. Herhangi bir tıbbi sorununuzda lütfen bir doktora danışınız.

annebebeksozluk.com iletişim : info@annebebeksozluk.com