göğüs kalkanı

emzirme döneminde en çok işinize yarayacak şey olabilir. emzirme sırasında tahriş olan göğüs uçlarının normalde hava alması başka yüzeylerle mümkün olduğunca temas etmemesi lazım ki daha çabuk iyileşebilsin. göğüs kalkanı işte bunu sağlıyor, emzirme döneminde göğüs ucunuz tahriş olduysa hiç bir şey değsin istemiyorsunuz bu anlamda tam bir kurtarıcı. phlips avent kullanılabilir, hatta aventin göğüs ucundan sızan sütü de biriktirdiği modeli var böylece emzirme aralarında sütünüz boşa gitmiyor:)

https://www.philips.com.tr/c-p/SCF157_02/avent-goegues-bakimi-goegues-kalkan-seti#see-all-benefits
gözünüzden yaşlar gelerek emzirdiginiz ilk donemde imdadınıza yetişiyor. philips avent göğüs kalkan’ı yara olan göğüs uçlarının tedavisini hızlandırıyor ve canınızın daha az yanmasına yardımcı oluyor, uyurken kullanması biraz zor sadece.
ilk zamanlar yaşayacağınız acıyı hafifletecektir. hatta akan sütleri toplama özelliği de vardır, sütünüz bolsa. ama daha sonrasında yaralarınız biraz iyileşti ise çıkarmanızda fayda var ıslak kaldığı sürece iyileşme süresi uzayabiliyor. -evimize ziyarete gelen ebe hemşire çıkarmamı söylemişti-, çok haklıymış-
yatağında uyurken dünya masumu görünen ama iş emzirmeye gelince jaws kesilen bebenin memede yarattığı tahribatı daha az hissetmek için birebir bir ürün.

Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıların yorumlarını içermektedir, hiç bir şekilde doktor tavsiyesi yerine geçmez. Herhangi bir tıbbi sorununuzda lütfen bir doktora danışınız.

annebebeksozluk.com iletişim : info@annebebeksozluk.com