ebe arzu çulha

kendisi ebe, doğuma hazırlık eğitimcisi, emzirme danışmanı ve aynı zamanda hamile yogası eğitmeni. anne babalara ve aynı zamanda anne baba adaylarına bebek bakım eğitimleri veriyor. bağdat caddesinde bir evde eğitimler yapılıyor, çok huzurlu ve sakin bir yer ve eğitimler gerçekten verimli.
ben eşim ile katıldım ve çok memnun kaldık, uygulamalı olarak kalabalık olmayan gruplarda eğitimlerinizi alıyorsunuz ve çok akılda kalıcı oluyor.
eğitimlerde emzirme teknikleri, bebek banyosu-masajı gibi yeni doğan bebeklerde gerekebilecek her türlü bilgiyi birebir alabilirsiniz.
aynı zamanda profesyonel ilk yardım uzmanlarından ilk yardım eğitimi almanıza da aracılık yapıyor, ki ilk yardım her anne babanın alması gereken elzem bir eğitim. biz ilk yardım eğitimine de gittik ve yine birebir uygulamalar ile çok verimli bir eğitim oldu, hem bebek hem çocuklarda temel yaşam desteği (cpr), boğulmalar, kanamalar, yanıklar gibi bir çoğumuzun günlük hayatta başına gelebilecek her türlü kazaya karşı bir nebze olsun hazırlıklı olmanızı sağlıyor.
kendisine aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

http://www.ebearzuculha.com/
https://www.instagram.com/explore/locations/1012538929/ebe-arzu-culha/
iyi bir bebek ilk yardım eğitimi ararken bulmuştuk, iki günlük eğitimi var ilk gün emzirme, bebek bakımı konuları hakkında ikinci gün de bir uzmandan ilk yardım bilgileri aldık. bağdat caddesi üstünde yeri, bakım ve ilk yardım eğitimleri için önerilir.

Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıların yorumlarını içermektedir, hiç bir şekilde doktor tavsiyesi yerine geçmez. Herhangi bir tıbbi sorununuzda lütfen bir doktora danışınız.

annebebeksozluk.com iletişim : info@annebebeksozluk.com