e-bebek

hayatına internet alışveriş sitesi olarak başlayan, daha sonra mağazalarını açmaya başlayan ve şu an 100e yakın mağazasıyla anne ve bebek ürünleri için hizmet veren en büyük bebek markalarından biri.

https://www.e-bebek.com
internetten bebek alışverişi için çok faydalı. sitesi pratik, ürünler kolay bulunuyor. istanbul için siparişi verdikten 2 gün içinde kargo elinize ulaşıyor. bez, ıslak mendil, ev tipi ana kucağı, baston puset vb. tüm ihtiyaçları kolayca halledebilirsiniz ancak bebek tekstil ürünleri genelde dandik.
tüm ihtiyaçlarınızı kapısından içeri girdiğinizde hatırlatan hatta ihtiyacınız olmayan ürünleri de aldırttan mükemmel bir bebek mağazası. ancak fiyat değerlendirmesi yapmakta fayda var;)
en önemli ürünü benim için vita moms. emziren anneler için kalsiyum ve magnezyum desteği. mango ve portakal aromalısı çok lezzetli. tek satış yeri e bebek.
baby and me urunlerini tavsiye ederim. kulak çubuğu , alt açma bezi, yeni çıkan oda kokusu ve deterjanları memnun kaldığım ürünler arasında

Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıların yorumlarını içermektedir, hiç bir şekilde doktor tavsiyesi yerine geçmez. Herhangi bir tıbbi sorununuzda lütfen bir doktora danışınız.

annebebeksozluk.com iletişim : info@annebebeksozluk.com