doğum sonrası korse kullanımı

özellikle sezeryan doğum sonrası vücudunuzun eski haline yaklaşabilmesi
(eski haline dönmesi biraz zor) için günde 6 saate kadar kullanımlarda yarar sağlamakta. tabiki kullanmadan önce 40günlük süreci tamamlamanız ve doktorunuzdan onay almanız gerekmektedir. düzgün kullanımlarda sezeryan doğum göbeği denilen göbek kalmıyor. tavsiye edilir.
korse kullanımı öncelikle doktorunuza danışmanız gereken bir durumdur. fakat genel anlamda doğum sebebi ile oluşan göbeğin erimesi, yağların gitmesi gibi bir katkısı olmadığı kesindir. doğum sonrası egzersizler ile ancak karnınızı eski formuna kavuşturabilirsiniz. eğer doğum sonrası karnınızı biraz toplamak amaçlı korse kullanacaksanız da günde bir kaç saati geçmemesi lazım ve mümkünse pamuklu korse kullanmalısınız.
ne zaman kullanmaya başlayabileceğinizi doktorunuza danışıp , kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim. yoksa bir süre spor hayal, süt yapan yiyeceklerin kalorisi malum o yüzden eskiye donmek icin ilk kurtarıcınız olabilir .

Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıların yorumlarını içermektedir, hiç bir şekilde doktor tavsiyesi yerine geçmez. Herhangi bir tıbbi sorununuzda lütfen bir doktora danışınız.

annebebeksozluk.com iletişim : info@annebebeksozluk.com