çocuklar ve bebekler için ilk yardım eğitimi

ilk yardım eğitimi her anne baba için elzem, mutlaka gidilmeli ne zaman başımıza ne geleceği belli olmaz hazırlıklı olmakta fayda var. ilk yardım konusunda uzman bir kişiden hem bebek hem de çocuklar için ilk yardım eğitimi almanızı öneririm. en basitinden yanıklarda ya da boğazına bir şey kaçtığında, kanamalı vakalarda nasıl müdahale edilmesi gerektiğini bilmek anne babalar için gerçekten önemli. bu konuda özellikle bebek ve çocuklara yönelik pek çok eğitim bulabilirsiniz, birebir uygulama yapılan eğitimleri tam öğrenebilmek için tercih etmeniz daha iyi olur. ayrıca çok kalabalık sınıflar olmaması da önemli. eğitim genelde 1 tam gün sürüyor ve fiyatları ortalama 200 tl civarında.
her anne ve babanın mutlaka alması gereken eğitim. ebe arzu çulha aracılığı ile almıştık ve çok memnun kaldık. bağdat caddesinde veriliyor dersler, profesyonel bir ilk yardım uzmanı tarafından ve gerçekten çok verimli. bütün konularda çok açık net cevaplar aldık, ayrıca birebir uygulama yaptık. eğitim sırasında mümkün olduğunca önemli kısımları video ile de kaydettim sonrasında izlemek kalıcı olmasını sağlıyor, tavsiye ederim.

Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıların yorumlarını içermektedir, hiç bir şekilde doktor tavsiyesi yerine geçmez. Herhangi bir tıbbi sorununuzda lütfen bir doktora danışınız.

annebebeksozluk.com iletişim : info@annebebeksozluk.com