çocuk alerji ve immunoloji

alerjik bünyeli çocukların bakımı çok hassas ve çok dikkat edilmesi gereken hususlardan biridir.zamanında konuya hassasiyet gösterilmemesi durumunda ileride daha farklı kronik hastalıklara yol açabiliyor.

doç.dr.ü.ayfer yükselen bu konuda tam teşhisi koyup tedaviyi en doğru şekilde yapan doktorlarımızdan bir tanesidir.medical park göztepe hastanesinde hizmet vermektedir.
hem anneler hem çocuklar için zor bir durum, mesela bi arkadaşımın bebeğinde ne olduğu bir türlü anlaşılamayan bir alerjisi vardı. her türlü besini yemeyi keserek alerjinin neden kaynaklandığını bulmaya çalıştılar, artık hiç bir şey yiyip içemez hale geldiğinde ve bebeğindeki alerji hala devam ettiğinde anlaşıldı ki süt ve süt ürünlerine alerjisi var ve anne sütü de dahil:( ne yazık ki üzülerek emzirmeyi bıraktı ve bebeği normale döndü. yani bu neye alerjisi var anlamak bile bir dert ve bulana kadar sıkıntı.

Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıların yorumlarını içermektedir, hiç bir şekilde doktor tavsiyesi yerine geçmez. Herhangi bir tıbbi sorununuzda lütfen bir doktora danışınız.

annebebeksozluk.com iletişim : info@annebebeksozluk.com