chicco next2me

kesinlikle hafif. her yere kolayca tasinabilir. ayaklari ve yatak kismi monte edilebilir. anneler icin ilk aylarin vazgecilmesi, emzirmek icin yerinizden kalkmadan bebege uzanabiliyorsunuz. renkleri hos, yikanabilir.
doğumdan sonraki ilk 6 ay için mutlaka edilinilmesi gereken bebek yatağı. annenin gece 2-3 saate bir uyanması gereken ilk aylarda yerinden kalkmadan bebeği emzirmek büyük kolaylık oluyor. ayrıca bebekle yanyana yatıyor hissi verirken, aynı yatakta yatmanın dezavantajlarını ortadan kaldırdıgı için çok kullanışlı.
ilk aylar için kullanımı inanılmaz kolay ama uzun süre kullanırsanız eğer bebeğinizin hep sizinle yatmaya alışmasına sebep olabilir, kullanırken dikkatli olmak lazım:) günlerce yanınızda uyuyan bebeğiniz bir anda odasına yatırmaya çalıştığınızda nedennn???? diye sorgulayabilir bu sebeple kaç ay kullandığınız önemli.

Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıların yorumlarını içermektedir, hiç bir şekilde doktor tavsiyesi yerine geçmez. Herhangi bir tıbbi sorununuzda lütfen bir doktora danışınız.

annebebeksozluk.com iletişim : info@annebebeksozluk.com