bugaboo cameleon

en iyi hareket kabiliyetine sahip ve en konforlu bebek arabalarından bir tanesi.
bebek arabası almadan önce çok denememiz oldu. bebek arabasının bebek için konforlu olması ve sürüş rahatlığı bizim için çok önemliydi.
bebek arabaları içerisinde bugaboo cameleon 3 kadar rahat sürüşe sahip bir bebek arabası daha türkiye’de denemedik. tek elle bile çok rahat sürüşü var ve manevra kabiliyeti muhteşem. farklı yollarda denemelerimiz oldu (toprak, arnavut kaldırım vs.. )ve inanılmaz rahat sürülüyor. bunun yanında geniş oturma şasesi ve geniş güneşliği ile çocuklar için çok rahat. ayrıca kademeli amortisör sistemi de sürüşte hiç sarsmadan ilerlemenizi sağlıyor.
ayrıca bu model bugaboo port bebe ile birlikte satılıyor ve port bebe 6 aya kadar bebeğinizin 3-4 saat kesintisiz ve rahat uyumasına imkan sağlıyor. (ilk aylarda ana kucağında bebeklerin 2 saatten fazla oturması tavsiye edilmiyor)
dezavantajlarına gelirsek; diğer modellere göre daha pahalı bir bebek arabası ama parasına kesinlikle değiyor.ayrıca büyük tekerlekli ve geniş oturma ünitesi sebebi ile katlanması çok kompakt değil, iki parçada katlanabiliyor.
bugaboo cameleon kutu içeriği şasi, iskelet, koltuk altı çantası, beşik (portbebe), puset, yağmur örtüsü, ön-arka tekerler, taşıma kolu ve gölgelik telleri ile geliyor. özel klasik seri modellerde (khaki, sand, navy) portbebe kumaşı ve güneşlik dahil olarak diğer modellerde ise ayrı olarak satılmakta. pusetli ağırlığı 9.6 kg.

bugaboo cameleon classic navy kutu içeriği:


bugaboo cameleon classic navy port bebe:


bugaboo cameleon classic navy puset:
biz de bu arabadan aldık. çok memnunuz. önceleri fiyatı yüzünden bir hayli düşündük ancak verdiğimiz her kuruşa değdi. o kadr kaliteli ki, ikinci çocuk, eş, dost, kuzen çocuğu derken parasını fazlasıyla çıkartacak gibi duruyor.
bir yıl kullanım sonrası gelen edit: araba çok rahat, her ortamda çok rahat sürülüyor. ilk aylar port bebe ve ana kucağıyla, sonrasında kendi pusetinde kullandık, iki tarafa da kolayca çevrilmesi, istanbul kaldırımlarında rahatça gezdirilmesi çok iyi.
tek kötü diyebileceğim tarafı iki parça katlanması arabaya yüklerken çok zor olmasa da, bir yere taşımanız gerektiğinde vs zor geliyor, yanında bir de günlük kullanılacak baston almamız gerekecek.

Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıların yorumlarını içermektedir, hiç bir şekilde doktor tavsiyesi yerine geçmez. Herhangi bir tıbbi sorununuzda lütfen bir doktora danışınız.

annebebeksozluk.com iletişim : info@annebebeksozluk.com