biogaia probiyotik damla

bebeklerde kullanılan bir çeşit gaz damlası, probiyotik özellikli olması öne çıkan özelliği yani aslında bakteri kültürü içeriyor ve zamanla bebeğinizin bağırsaklarındaki flora oluşumuna katkı sağlıyor. günde 5 damla kullanabiliyorsunuz. biz 5. haftadan itibaren kullanmaya başladık inanılmaz faydası oldu keşke daha önce başlasaydık dedik. hatta doktorumuz normalde sezaryen doğumlarda 2. haftadan itibaren başlattığını belirtti.
daha kucuk haftalarda baslanabiliyor mu normal dogum olan bebeklerde? bebegim zor uykuya daliyor ve inilti gibi sesler cikariyor, gazi oldugunu tahmin ediyorum.
evet bizim doktorumuz doğduğu gibi başlamasını tavsiye etmişti, yine doktorunuza danışın ama başlanabiliyor. fakat damla sayısı az tutulabilir 5 yerine 2-3 damla gibi.
kabızlık dönemlerinde de işe yarıyor
bebeğim çok gazliydi doktor önerisi ile kullandık her gün aynı saatte 5 damla şeklinde. gerçekten ise yaradı memnun kaldık. huzursuzluğu uyku bölünmesi geçti. 50 tl gibi bir fiyatı var di geçen sene. ayrıca ben alışkanlık yapmasın diye sadece 1 sise kullandım daha kullanmadım zamanla gaz problemi geçti zaten.
oğlumun kabızlık döneminde hızır gibi yetişmiş gaz damlası. 3 gün içinde hem gaz hem kabızlık sorunumuz çözüldü.
bebeğimin gaz sancılarına iyi gelmese de, yaşadığı ağır ishalde bebeğimin durumunu hızla değiştiren damladır. her yolculuk öncesi valizimizde yerini alır. hava değişikliğine bağlı yaşanan ishaller için şart

Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıların yorumlarını içermektedir, hiç bir şekilde doktor tavsiyesi yerine geçmez. Herhangi bir tıbbi sorununuzda lütfen bir doktora danışınız.

annebebeksozluk.com iletişim : info@annebebeksozluk.com