bebek telsizi

bebeğinizin odasına yerleştireceğiniz ve bebeğiniz uyandığında haberdar olmanızı sağlayan alet. sadece ses ileten ve görüntülü modeller olarak ikiye ayrılabilirler.

sadece ses ileten bebek telsizleri evin içinde normal telsiz mantığında çalışır (bebek vericiye ağlar, siz alıcıdan duyar odasına koşarsınız). bu telsizlerin de bebeğe ninni söyleyen, sizin sesini bebeğe ileten (telsizden konuşana kadar kendiniz gidersiniz) modelleri vardır ama ek özellikleri çoğunlukla gereksizdir, yeterli menzili olduğundan ve pili bittiğinde veya kapsama alanı dışına çıktığında uyarı vermesi önemli.görüntülü modellerde bebeğin odasına bir kamera yerleştirirsiniz, hem görüntü hem ses almanız mümkün olur. bunların bir de wi-fi modelleri mevcut (evet o araştırken neden çok pahallı olduğunu anlamadığınız modeller) bunlar evin wi-fi ağına bağlanırlar ve bu sayede sadece telsiz mesafesinde değil, telefonunuzla herhangi bir yerden izleyebilirsiniz (işteyken, seyahatteyken vs..)

Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıların yorumlarını içermektedir, hiç bir şekilde doktor tavsiyesi yerine geçmez. Herhangi bir tıbbi sorununuzda lütfen bir doktora danışınız.

annebebeksozluk.com iletişim : info@annebebeksozluk.com