bebek kamerası

kamera çok daha işlevsel. boğulmalar, yüzüstü dönmeler sonucunda bebek ölümleri yaşanmaktadır. yanında olamadığınız anlarda uyandığını da görmek açısından önemli bir araç-gereç. indirimleri takip edin acayip pahalı. kaliteli olmasını istiyorsanız motorolayı araştırın derim.
adı bebek kamerası olan ürünler hem gereksiz yere pahallı hem de çok iyi çalışmadığından ötürü kötü yorumlar mevcut. yabancı sitelerde araştırıp normal bir ev kamerası almaya karar verip "yi home camera" aldım amazon'dan hem de sadece 28$ a.
ürünün kurulumu çok kolay, iphone ve android telefonlardan istediğiniz yerden bağlanıp izleyebiliyorsunuz. gece görüşü mevcut ayrıca en çok işe yarayan özelliği kamerada bebeğinizin yattığı bölgeyi seçip alarm kurabiliyorsunuz, bebeğiniz hareket ettiği an telefonunuza uyarı geliyor. kamera seçimi konusunda kararsız kalanlara kesinlikle öneririm.

Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıların yorumlarını içermektedir, hiç bir şekilde doktor tavsiyesi yerine geçmez. Herhangi bir tıbbi sorununuzda lütfen bir doktora danışınız.

annebebeksozluk.com iletişim : info@annebebeksozluk.com