baston puset

kapandığında baston ya da şemsiye görünümünü alan yani incelebilen hafif ve portatif bebek arabalarıdır. özellikle bebeğiniz 2-3 yaşına gelip arabayı sadece yorulduğunda kullanmaya başladığında ağır travel sistemler yerine hayat kurtarıcı olabilir. maclaren ve chicco liteway en çok tercih edilen baston pusetlerdendir.
bebegim 7nci ayinin icinde ve artik pusetine hem ancak sigdigi icin, hem disariyi cok fazla merak ettigi icin gecis yapmak istedigimiz puset.

bir cok model arastirdim. yeni yeni oturmaya baslayan bir bebek icin, en konforlu gorunen 2 marka tespit ettim. biri bubagoo camelon serisi, digeri ise quinny moodd serisi. tercihimi bugaboodan yaptim, bu haftasonu alacagim. yorumlarimi kullanim sonrasi paylasacagim.
mümkün olan en hafif ve katlandığında en küçük olan modeli tercih etmenizde fayda var. özellikle yaz aylarında tatilde çocuğunuz yürümekten yorulduğunda çok işe yarıyor, üstelik bebek arabalarından sonra tüy gibi hafif:)
ilk bebegimde ağır araba kullandigim için bir çok sıkıntı yaşadım ikinci bebegimde baby2go baston araba tercih ettim arabamız arkaya tam yatıyor kolu ise çift yönlü kulllanbiliyorum böylece bebeğimi görerek güvenli yolculuk yapıyoruz ablamiz okula gittiğinden sık sık dışarı çıktığımız için hiç bir sorun yaşamadım malum kaldirimlara arabalar park ettiğinden kol kaslarım baya gelişti en azindan arabamiz hafif ve konforlu

Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıların yorumlarını içermektedir, hiç bir şekilde doktor tavsiyesi yerine geçmez. Herhangi bir tıbbi sorununuzda lütfen bir doktora danışınız.

annebebeksozluk.com iletişim : info@annebebeksozluk.com