ateş ölçer

doğumdan itibaren evde mutlaka olması gereken alet. kulaktan ve alından yani uzaktan ölçebilen modelleri bebekler için tercih ediliyor, fakat alından olanların kullanımları daha kolay. özellikle bebeğiniz hareketlenmeye başladıktan sonra kulaktan ölçmek zor olabiliyor, bu sebeple alından ölçmek çok daha kolay.
braun en pahalı modellerden ama gerçekten iyi, bunun yanında omron ve medisana da hem uygun fiyatlı hem de tavsiye edilen markalardan.
kulaktan atesolcerlerin yarım derece fazla ölçtüğü doktorlar tarafından söylenmektedir. bunun icin mutlaka evde dijital bir termometreninde bulundurulması gerekmektedir.
sağlık bakanlığı bu cihazların internetten satışını yasaklamış, hepsiburada, e-bebek, joker gibi düzgün internet mağazalarında bulunamıyor bu sebepten, gittigidiyor tarzı kullanıcı mağazalarının bulunduğu yerlerde yasak pek takılmıyor. çok anlamsız bir yasak ama şu durumda en iyisi gidip mağazalardan almak.

Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıların yorumlarını içermektedir, hiç bir şekilde doktor tavsiyesi yerine geçmez. Herhangi bir tıbbi sorununuzda lütfen bir doktora danışınız.

annebebeksozluk.com iletişim : info@annebebeksozluk.com