acıbadem hastanesi

1991 yılında kurulan türkiye'nin en büyük özel hastanesi. acıbadem'de bulunan ilk hastanesidir, bunun dışında anadolu yakasında altunizade'de çok büyük bir hastane açtılar, avrupa yakasında da maslak ve fulya'da büyük hastaneleri vardır.
çok büyük bir hastane olmasından kaynaklı bünyesinde hem çok iyi hem çok ilgisiz doktorlar barındırır, gitmeden önce doktorunuzu araştırıp seçmeniz önerilir.
yeni açılan acıbadem altunizade hastanesinde çok büyük bir kadın hastalıkları ve doğum bölümü de mevcut. diğer hastanelere göre fiyatları biraz pahallı acıbadem'de doğum düşünüyorsanız doğum sigortası durumunuzu kontrol edin kesinlikle masraflarınızı karşılayıp karşılamadığını.
acıbadem atakent üniversite hastanesi olup ücretler bakımından daha makul. orada doğum yapmış biri olarak hemşireleri olsun doktorumuz (bkz:mesut kayman) olsun gayet ilgili olduklarını düşünüyorum. halkalı civarında oturan yeni hamilelere duyurulur.
altunizade acıbadem hastanesi hem yeni hem büyük, fiyatları biraz yüksek olabilir ama gerçekten her anlamda çok rahat ettim. özellikle sigortanız varsa ki acıbadem sigortaysa bütün giderleriniz karşılanıyor. hemşireler genel bütün çalışanlar çok ilgili ve yardımcı, hiç bir problem yaşamadım kesinlikle tavsiye edilir.
atakent acıbadem çocuk doktorumuz tijen diri sebebiyle tercih ettiğimiz hastane.
mobil uygulaması da çok başarılı.
kordon kanı saklama yapabilen hastane, fiyatları da diğer firmalara yakın eğer acıbademde doğum yapacaksanız mantıklı.

Bu sitede yer alan bilgiler kullanıcıların yorumlarını içermektedir, hiç bir şekilde doktor tavsiyesi yerine geçmez. Herhangi bir tıbbi sorununuzda lütfen bir doktora danışınız.

annebebeksozluk.com iletişim : info@annebebeksozluk.com